poniedziałek, 23 lutego 2015
Dawna historia
Dzisuaj dowiedzialem sie, ze kolega ktorego SB zlapalo 15 grudnia 1981 wraz z ze mna i innymi kolegami wydal miejsce ukrycia powielacza. Zagrozili mu ze aresztuja jego zone, tesciowa a jego zastrzela jak psa. Taki madry a taki glupi, dal sie nabrac na stare triki SB. Tym sposobem SB zdobylo jedyna nasza armate. Hanba, plama na honorze "Solidarnosci" naszego powiatu! Niby bylo, minelo, ale jednak zal.
04:12, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
ksiazki- jak nabyc
Moje ksiązki cieszą się duzym powodzeniem. Podaje wiec jak mozna je nabyć. 1.Bezposrednio w Wydawnictwie LENA ("Klasa robotnicza rządzi" za tydzien od dzisiaj(Ani zlotówki dla mnie ale jest to pokrycie kosztów Wydawcy, wiec polecam kupno) 2. www.polskaksiegarnianarodowa.pl 3.www.ksiegarniagazetypolskiej.pl 4. Polish Art Center Hamtramck USA www.polartcenter.com 5. Strona internetowa Klubu książki polskiej New York A także na amazon.com/books. (Tu kupujcie jedynie ode mnie czyli od DomanskiBooks) Ponadto ebook "The Dog called Hitler" jest na Kindle Direct Publishing. Tu jest najtaniej bo zaledwie $9.99. Z tego ja otrzymam zaledwie $3.50. co nie pokryje nawet kosztów edycji. Co poza tym? Ukraina już sprzedana. Wegry dały ciała, czyli buzi Putinowi. Zachód nie chce się mieszać, nie chce tracić dużego odbiorcy towaów Rosji. poza tym ma rope i gaz z Rosji. Sytuacja patowa. Z gornikami się uspokoiło, zaczynaja rolnicy. Kolega ma rentę inwalidzką 600 złotych, dobrze że żona ma emeryturę 1400. i jakos wegetują. Co ich obchodza sprawy miedzynarodowe? Jak by nie było, im zawsze bedzie bieda.
03:36, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 lutego 2015
Moje ksiązki
W poprzednim wpisie informowałem że są do nabycia moje ksiazki "fabryki dymu" i "Klasa robotnicza rządzi". Przybyła wersja angielska "The Dog Called Hitler" 266 stron. Tym razem więcej humoru i satyry. Dodaje, że mozna je także nabyc tak jak i pozostałe na www.amazon.com/books w USA i na www.amazon.co.uk lub amazon.es w Europie. Ceny w dolarach. Więc w Polsce bardziej opłąca się kupować na www.polskaksiegarnianarodowa.pl i www.ksiegarniagazetypolskiej.pl. Jesliby jednak ktos spoza Polski chciał kupić to prosze wpisać na Amazon moje nazwisko, i kliknąc na "DomanskiBooks" Poza tym to mamy wojnę na Ukrainie, Zachód pozostawił Ukraine samą sobie i nawet boi sie jej dostarczać bron! Pzypomina się sytuacja z Hitlerem. A Polska już winna budowac przeciwpancerny mur chinski na granicy z Ukrainą i Białorusią. Wydaje sie, że nastepnie padnie Litwa i Estonia. Polska nieco pózniej. na razie bawimy się w burzenie pomników wystawionych zołnierzom co to ginęli w walce z Hitlerem. Ich nieszczęscie polega na tym, że byli w Armii Czerwonej. Powinni być w AK lub w NSZ który staje się teraz modny! Bawimy się także w strajki górników i protesty rolników. To jest demokracja! Sek w tym że węgiel odkrywkowy z Indonezji, Rosji i Australii jest o wiele tańszy. Damy forse w postaci dopłat górnikom, to trzeba zabrac innym zawodom i emerytom. Najlepsze rozwiazanie to prywatyzacja, tak jak proponowałem w 1981 na Zjedzie "Solidarnosci". Nikt mnie wówczas nie poparł W USA minus 17 stopni! Siedze w domu i pisze, tłumacze, promuje. Przydałyby sie wakacje!
19:36, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
Komuchy
Sluzba zdrowia