niedziela, 10 kwietnia 2011
Jakos się kręci
1. Libia - cholera wie po co bombardowano, skoro i tak przegrywamy z Ghadafim? Warto zmienic system podejmowania decyzji militarnych. Weszlismy do Iraku i Afganistanu, ale wyjsć nam coraz trudniej!Skoro nie wolno nam wymordować ludnosci (czyli wrogów bo wszyscy mieszkancy nas nie chcą), to ta wojna nigdy się nie zakończy. 2. Ruskie podpieprzyli tablicę z Katyniem, wsadzili swoją bez Katynia. Swiadczy to jak daleko jestemy od prawdy ze strony Rosjan. co najgorsze na Ruskich nie mamy bata. Bo ropa, bo dają nam gaz, bo handel. I Tusk z Komorowskim o tym wiedza, Polakom zas to zwisa. Polak może żyć bez gazu, kilka dni, potem będzie narzekał! Oczywiscie na rząd! Przypomina to "Solidarnosc"- wszyscy byli za , a potem morda w kubeł, strajku generalnego nie byłó i Jaruzel wygral z narodem bez wysiłku, bez walki niemal. 3. Jak zwykle zapraszam na www.pismoprofile.com - moje opowiadanie "Donos". Ciekawe czy byli tacy milicjanci jak Dziarmaga? 4. Ostatnio zakonczyłem wpis, ze i wlądze koscielne nie przestrzegają zasad moralnosci. Przykładem niech będzie sprawa pedofili, ale to nie tylko. Bo kapłani a zajęci slubami, Mszami,chrzcinami, Komunią, sprawami remontów kosciołów, szkolnictwem, festiwalami czyli odpustami itp i nie mają czasu na mądre i sprytne gloszenie Ewangelii. Co to znaczy sprytne? Otóż, jak w TV leci film o morderstwach, seksie, sensacji itp to kto będzie oglądał kanał koscielny gdzie nadają nudny różaniec z siostrą Angelica brzydką jak noc? Więc Kosciól winien się postawić bohatersko i usunąc z TV "chałę" antymoralną, z gołymi cyckami i dupami.Oraz z litrami krwi na ekranach.Albo produkowac dobre filmy sensacyjne, z morałem. Jako konkurencję, nudne klepanie różanca byłó dobre 500 lat temu.
04:24, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
środa, 06 kwietnia 2011
Rysunki i opowiadanie o sierżancie Dziarmaga, i chłopach
Obejrzyjcie sobie moje opowiadanie i rysunki- fantastyczne,swietne, brak słów. zatyka z wrażenia. Patrz www.pismoprofile.com oraz www.angelfire.com/cartoons/domanski0
22:17, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
Sposób na życie
Dlaczego w USA są tylko 2 partie polityczne ? Tępota Amerykanów? Jest więcej aprtii, ale nie mają one znaczenia politycznego. Co jest przyczyną, tego nie wiem. Wiem że potzrebna jest silna paria konserwatywna. podobnie jak w Polsce , gdzie mamy co prawda 4 silne partie jak -PiS, PO, SLD, PSL ale wszystkie one sa "lewicowe". Niczym specjalnie się nie różnią. Dlatego warto założyć w USA i może na całym swiecie własnie partię konserwtywną. Partię z prawdziwego zdarzenia. Taką, która łączy w sobie kapitalizzm, czyli wolny rynek z wolnoscią działąnia gospodarczego, czyli bez wysokich podatków (Na początku USA nie było podatków, potem wprowadozno 5% na zbrojenia), dzisiaj mamy 50 % w sumie a czasami i więcej dla bogatych szczególnie)z zasadami moralnymi. I nie chodzi tu o wspieranie wybranej religii. Chodzi o podstawowe zasady moralnosci, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. A przede wszystkim zograniczeniem włądzy centralnej. Przypomnijmy, że tak socjalizm jak i komunizm powstały w celu wyrównania różnic w dochodach - pomiędzy robotnikami i chłopami oraz elitą-włascicielami ziemskimi w tamtym okresie.I z dobrych idei powstaóły dwie zbrodnicze dyktatury - komunizm Stalina i socjalizm Hitlera. Dlazcego nie tworzyć partii powiązanej na przykad z kosciołem katolickim? Albo z religią muzułmanską? Z prostej przyczyny - to prowadziłoby do wojen religijnych. Poza tym , czy wlądze koscielne są uczciwe? czy stosują sie do zasad moralnosci?
00:11, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 kwietnia 2011
Zagłąda
Mamy problem w Japonii, reaktory atomowe to przyszłą zagłąda ludzkosci? Mamy Wojnę w Libii, mamy demonstracje w krajach arabskich. Nie bardzo wiemy co z tego wyniknie, czy naprawdę ludzie chcą demokracji i czy uda się im ją wprowadzić? Czy też obejmą włądzę polityczną armie czy też obejmą ja radykałowie muzulmanscy? Przed zagłądą ja rysuję ponownie rysunki satyryczne, porzuciłem pisanie opowiadań na pewien czas.
16:52, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
Komuchy
Sluzba zdrowia