niedziela, 20 października 2013
Jak zostać sławnym pisarzem?
Nie wiem. Nie ma tu reguł. Normalne ksiązki sie nie sprzedają. Mój zbiór opowiadań "fabryki dymu" z czasów PRL-u jest chlubnym wyjątkiem. W ciagu 3 miesięcy zwrócił się w 50% koszt druku! Nic dziwnego. Opowiadania są niesamowite. Humor,satyra, dramaty, niespodziewane zakonczenia. Do nabycia w księgarni "Pod Arkadami", we Wrocławiu, w księgarniach firmy Rejtan w Warszawie("Gazeta Polska") i innych miastach jak Dzierzoniów, Bielawa. Trzeba przeczytac aby zrozumiec jak politycy manipulowali i nadal manipulują wyborcami. Obok politycznych sa tu opowiadania humorystyczne, czarny humor, groteska, oraz takie które nie dają sie zakwalifikować. Są po prostu inne. Walerian Domanski waleriandom@gmail.com
poniedziałek, 14 października 2013
Kolejny sukces?
Nie jest łatwo dzisiaj sprzedać ksiązkę, ale moja ksiażka "Fabryki dymu" sprzedaje się dobrze, jak na obecne realia. Sprzedaje sie dobrze, bo jest to książka niezwykła, zupełnie inna od książek na rynku. Prosty jezyk, tresć interesująca. Humor, satyra, dramatyczne wydarzenia. Sam nie wiem ktore opowiadanie najlepsze? Psychologiczne "Tereska", O problemach chłopów "Hektar ziemi", czy może "Gwiazda Armii Czerwonej"? a moze "Podporucznik Kędziora" o UB z niezwykłym zakończeniem, a może tragiczne "Jak Zydzi ukrzyżowali Stalina"? Do nabycia w księgarni "Pod Arkadami "we Wrocławiu, oraz w księgarniach Dzierzoniowa i Bielawy.
03:12, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 października 2013
Klasa robotnicza rządzi
Jest juz u wydawcy, mam nadzieję, ze wydrukuję zimą. Zbior opowiadań z czasów PRL-u, ale już powoli sięgam czasów "Solidarnosci". czyli kopię po kostkach "S " i Kosciół.Burzę legendę którą stworzyli sobie działacze "S" a teraz politycy. Tak jeszcze nikt nie pisał o PRL-u. HUmor, satyra, dramaty. Wywołują refleksje, zmuszaja do zastanowienia. Do nabycioa w księgarni "Pod Arkadami" we Wrocląwiu, wyslą pocztą , zamowić nalezy przez Internet.
02:48, wdomanski
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
Komuchy
Sluzba zdrowia